Odbieramy złom elektryczny

Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie odbioru oraz utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zarówno od firm państwowych oraz prywatnych, jak i klientów indywidualnych.

Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, nieustannie doskonalimy jakość naszych usług, korzystając z najlepszych rozwiązań oraz wysokiej klasy sprzętu.

W ramach świadczonych przez nas usług odbieramy wszystkie grupy urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych, zarówno mało, jak i wielkogabarytowych, wymienione w dyrektywie Unii Europejskiej tj. WEEE - directive on Waste Electrical and Electronic Equipment, dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w tym między innymi:

  • sprzęt RTV: telewizory, kina domowe, odbiorniki radiowe, aparaty fotograficzne, kamery, odtwarzacze audio i video,
  • urządzenia AGD: lodówki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, urządzenia klimatyzacyjne, czajniki elektryczne, żelazka, itp.
  • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny: zestawy oraz pojedyncze części komputerowe, laptopy, notebooki, drukarki, kserokopiarki, klawiatury, myszki, faxy, kasy fiskale, kalkulatory itp.
  • elektronarzędzia: wiertarki, młoty udarowe, lutownice, szlifierki itp.
  • odpady elektroniczne i elektryczne

Zapewniając komfortowe warunki treningowe sportowcom, pragniemy przyłączać się do ich sukcesów oraz wspólnie cieszyć się odnoszonymi zwycięstwami.

Wierzymy, że poprzez wspieranie zawodników oraz imprez sportowych, przyczyniamy się nie tylko do popularyzowania sportowej pasji, ale przede wszystkim do szerzenia idei ducha rywalizacji, gotowości do ciężkiej pracy oraz zmagań z nowymi wyzwaniami w drodze do sukcesu.